איך להשתמש בדיבור פנימי כדי להפוך לכדורגלן ווינר?

 

איך להשתמש בדיבור פנימי כדי להפוך לכדורגלן ווינר?

הלחץ במשחק עשוי להוביל אותך לביקורת עצמית ודיבור עצמי שלילי והדברים האלה משפיעים על היכולת שלך במגרש. הדרך שבה אתה חושב משפיעה ישירות על הרגשות וההתנהגות. גם כשאתה מציג את היכולת הטובה ביותר שלך יש לך מחשבות שאתה לא מודע אליהן – פיתוח אסטרטגיית חשיבה עוזרת להגביל את הסחות הדעת במשחק ולשפר את הביצועים.

כדי לבנות לעצמך אישיות של ווינר יש כמה פעולות שתוכל לעשות:

מודעות לקול הפנימי

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להיות מודע לקול הפנימי שלך. ישנם שחקנים שכבר עכשיו מאוד מודעים לויכוח הפנימי שלהם ואם אתה לא מודע אז כדאי שתשים לב אליו. תזכר במשחק הגרוע ביותר שלך ובמשחק הטוב ביותר שלך מהעונה שעברה ונסה להיזכר מה עבר לך בראש בכל אחד מהמשחקים. אני מניח שתגלה ששיחקת טוב יותר כשהיית מרוכז בפעולות שהיית צריך לעשות:

  1. משימת השמירה
  2. רצון להיות ראשון לכל כדור
  3. או לעשות תנועה ללא כדור

מנגד, יכולת נמוכה בדרך כלל קוראת כשאתה דואג לגבי התוצאות

  1. אני חייב לכבוש שער
  2. אני צריך למנוע מהשחקן הזה לקבל את הכדור אחרת אגרום להפסד של הקבוצה.

לכן מה שאתה רוצה לעשות זה להתרכז בפעולות שלך על המגרש ולא בתוצאות של הפעולות שלך. בחר לך סיסמא שתעזור לך לחזור להיות חד ומרוכז במשימה שלך. משפטים כמו "גוף לפני הכדור" או "כדור ראשון בראש" יעזרו לך להיות יותר נחוש ומרוכז במשימה.

ווינרים עושים לעצם שטיפת מוח חיובית ודואגים למלא את המחשבות שלהם במשפטים חיוביים. אנחנו יכולים לשלוט במחשבות שלנו ויכולים להשתמש בזה ככלי להגברת הביטחון העצמי. במקום להגיד לעצמך "איזה אפס אני אם אני לא מצליח לעבור אותו שוב" תוכל להגיד לעצמך "אני מסוגל לעבור את השחקן הזה באחד על אחד, רק תהיה משוחרר ומרוכז". השלב הזה עשוי להיות מאתגר בהתחלה כי אתה לא רגיל לשנות את המחשבות שלך, אבל כדאי לך להתמיד כי זה יעשה שינוי משמעותי ביכולת שלך.

לסיכום, אני מזמין אותך לחשוב על מה אתה חושב ולעבוד על הנקודות האלה, לשנות את הדיבור הפנימי שלא מקדם אותך לדיבור פנימי חיובי, זה שיגרום לך להוציא מעצמך הרבה יותר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
השארת תגובה

פוסטים נוספים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן